Jae-Yong, Brawl Stars brawler

Jae-Yong

MythicSupport

Za dnia Jae-yong jest zwykłym pracownikiem biurowym. Nocą natomiast zamienia się w BOGA karaoke... a przynajmniej tak mu się wydaje. Jego talent wokalny to temat do dyskusji.

Jae-Yong: umiejętności i statystyki

Statystyki bazowe na poziomie mocy 1, z plików gry z ostatniej comiesięcznej aktualizacji. Zdrowie i obrażenia rosną o 10% wartości z poziomu 1 na każdy poziom, więc na poziomie 11 są dwa razy większe. Obrażenia liczone są na trafienie. Litera to tier brawlera na tier liście tej statystyki.

Atak

Ciężka praca popłaca

Strzela przeszywającym pociskiem o efekcie zależnym od trybu Jae-yonga. BIZNES: Zadaje mniej obrażeń, ale tworzy pociskami prądy przyspieszające jego samego i sojuszników IMPREZA: leczy sojuszników dzięki przeszywającym pociskom.

Super

Pora namieszać!

Przełączaj między biznesowym a imprezowym trybem Jae-yonga! Tryby zmieniają jego główny atak i aktywują zdolności meczowe. BIZNES: nadaje pobliskim sojusznikom tymczasowe przyspieszenie. IMPREZA: leczy pobliskich sojuszników.

Supermoce

Tłum (nie)oszalał

Superwysoka nuta

Gadżety

Weekendowy wojownik

Czas na balladę

Hiperładunek

Ulubieniec publiczności

Superatak Jae-yonga ma skrócony czas odświeżenia podczas hiperdoładowania, a każda aktywacja jest wzmocniona.

Opisy umiejętności to teksty z gry. Gdy gra wstawia liczby zależne od poziomu brawlera, opis jest pomijany.

Kontry

Uszeregowane według tego, o ile lepiej lub gorzej Jae-Yong radzi sobie z danym brawlerem, niż wynikałoby to ze współczynników zwycięstw obu postaci w danym trybie gry. +5 oznacza pięć punktów procentowych zwycięstw więcej, niż przewidywano, więc decyduje samo starcie, a nie to, że któryś brawler jest po prostu mocny w tej aktualizacji.

Współczynnik zwycięstw przeciwko

Jak często drużyna Jae-Yong wygrywa, gdy inny brawler jest w drużynie przeciwnej. Zależy to głównie od tego, jak mocny jest teraz ten brawler: kto w tej aktualizacji należy do najwyższego poziomu, ląduje na dole listy niemal każdego brawlera, niezależnie od starcia.

Towarzysze drużyny

Uszeregowane według tego, o ile lepiej lub gorzej Jae-Yong radzi sobie u boku danego brawlera, niż wynikałoby to ze współczynników zwycięstw obu postaci w danym trybie gry. +5 oznacza pięć punktów procentowych zwycięstw więcej, niż przewidywano, więc decyduje samo połączenie, a nie to, że któryś brawler jest po prostu mocny w tej aktualizacji.

Współczynnik zwycięstw z

Jak często drużyna Jae-Yong wygrywa, gdy inny brawler jest w tej samej drużynie. Zależy to głównie od tego, jak mocny jest teraz ten brawler: kto w tej aktualizacji należy do najwyższego poziomu, ląduje na szczycie listy niemal każdego brawlera, niezależnie od połączenia.

Statystyki według trybu gry

Hokejowa zadyma57.70.611.8
Pojedynki57.01.0–
Nokaut56.50.916.0
Batalia55.90.811.5
Zadyma52.20.511.0
Zadyma pod koszem50.80.612.8
Nagroda50.00.78.9
Nokaut 5v549.80.86.5
Zadyma 5v548.51.14.1
Zbiory klejnotów47.20.611.7
Batalia 5v545.40.92.3
Gorąca strefa42.10.66.3
Napad38.20.11.3
Arena zadymy37.70.43.7
Solo5.100.1
Duo2.220.3
Trio1.950.8

Odblokowane przez graczy

Supermoce

MająPierwsza
Superwysoka nuta85.4%56%
Tłum (nie)oszalał83.7%44%

Spośród 12 284 posiadaczy z próby na poziomie mocy 9+.

Gadżety

MająPierwsza
Weekendowy wojownik77.0%61%
Czas na balladę72.2%39%

Spośród 19 914 posiadaczy z próby na poziomie mocy 7+.

Hiperładunek

Mają
Ulubieniec publiczności89.8%

Spośród 7882 posiadaczy z próby na poziomie mocy 11+.

Sprzęt

Mają
Damage33.9%
Shield33.0%
Health10.1%
Gadget Cooldown9.9%
Speed5.2%
Vision4.4%

Spośród 15 102 posiadaczy z próby na poziomie mocy 8+.

Ilu posiadaczy Jae-Yong odblokowało każdą zdolność. To, co gracze mają, a nie to, czego używają: Brawl Stars nie podaje wyposażenia w pojedynczym meczu, więc nikt nie zmierzy skuteczności gadżetu ani supermocy. "Pierwsza" to udział wśród graczy mających tylko jedną z dwóch: ta, którą odblokowali najpierw.

Rankingowe

Nagroda48.31.010.2
Nokaut47.81.014.1
Zbiory klejnotów41.30.28.7
Zadyma39.50.25.7
Gorąca strefa38.30.25.4
Napad32.00.00.8

Statystyki rankingowe pochodzą z meczów od Diamentu 1 wzwyż. Mogą różnić się od zwykłych statystyk powyżej, ponieważ tryb rankingowy to draft z banami. Drużyny wybierają na zmianę, więc mogą kontrować przeciwników i brać brawlerów pasujących do mapy. W zwykłej grze wybierasz w ciemno, nie wiedząc, co wystawią twoi przeciwnicy.

Najlepsze i najgorsze mapy

Co dalej

Więcej brawlerów z klasy Support