Rosa, Brawl Stars brawler

Rosa

RareTank

Rosa jest botaniczką o silnej więzi z roślinami. Jest też bokserką i nie zawaha się przydzwonić jednemu ze swoich okazów, jeśli wymknie się spod kontroli!

Rosa: umiejętności i statystyki

Statystyki bazowe na poziomie mocy 1, z plików gry z ostatniej comiesięcznej aktualizacji. Zdrowie i obrażenia rosną o 10% wartości z poziomu 1 na każdy poziom, więc na poziomie 11 są dwa razy większe. Obrażenia liczone są na trafienie. Litera to tier brawlera na tier liście tej statystyki.

Atak

Kamienne pięści

Rosa zasypuje wrogów lawiną potężnych i perfekcyjnych technicznie ciosów!

Super

Mocny materiał

Supermoce

Życiodajna flora

Kolczaste rękawice

Gadżety

Światło wzrostu

Rosa użyźnia grunt wokół siebie. Błyskawicznie wyrosłe krzaki tworzą świetną osłonę.

Wrogie zarośla

Hiperładunek

Silne korzenie

Rosa spowalnia wszystkich pobliskich wrogów, gdy jej superatak jest aktywny.

Opisy umiejętności to teksty z gry. Gdy gra wstawia liczby zależne od poziomu brawlera, opis jest pomijany.

Kontry

Uszeregowane według tego, o ile lepiej lub gorzej Rosa radzi sobie z danym brawlerem, niż wynikałoby to ze współczynników zwycięstw obu postaci w danym trybie gry. +5 oznacza pięć punktów procentowych zwycięstw więcej, niż przewidywano, więc decyduje samo starcie, a nie to, że któryś brawler jest po prostu mocny w tej aktualizacji.

Współczynnik zwycięstw przeciwko

Jak często drużyna Rosa wygrywa, gdy inny brawler jest w drużynie przeciwnej. Zależy to głównie od tego, jak mocny jest teraz ten brawler: kto w tej aktualizacji należy do najwyższego poziomu, ląduje na dole listy niemal każdego brawlera, niezależnie od starcia.

Towarzysze drużyny

Uszeregowane według tego, o ile lepiej lub gorzej Rosa radzi sobie u boku danego brawlera, niż wynikałoby to ze współczynników zwycięstw obu postaci w danym trybie gry. +5 oznacza pięć punktów procentowych zwycięstw więcej, niż przewidywano, więc decyduje samo połączenie, a nie to, że któryś brawler jest po prostu mocny w tej aktualizacji.

Współczynnik zwycięstw z

Jak często drużyna Rosa wygrywa, gdy inny brawler jest w tej samej drużynie. Zależy to głównie od tego, jak mocny jest teraz ten brawler: kto w tej aktualizacji należy do najwyższego poziomu, ląduje na szczycie listy niemal każdego brawlera, niezależnie od połączenia.

Statystyki według trybu gry

Zadyma pod koszem57.917.618.3
Pojedynki57.83.6–
Nokaut 5v557.77.114.4
Zadyma51.31.318.7
Zbiory klejnotów47.94.317.2
Gorąca strefa47.23.411.7
Zadyma 5v547.14.37.5
Nokaut44.91.111.8
Nagroda44.01.814.0
Batalia 5v543.53.73.7
Arena zadymy40.52.73.7
Batalia39.81.79.9
Hokejowa zadyma38.91.212.8
Napad38.31.46.0
Solo4.110.8
Duo2.240.8
Trio1.921.4

Odblokowane przez graczy

Supermoce

MająPierwsza
Życiodajna flora89.2%51%
Kolczaste rękawice88.9%49%

Spośród 19 975 posiadaczy z próby na poziomie mocy 9+.

Gadżety

MająPierwsza
Światło wzrostu85.0%51%
Wrogie zarośla84.7%49%

Spośród 34 137 posiadaczy z próby na poziomie mocy 7+.

Hiperładunek

Mają
Silne korzenie95.8%

Spośród 11 839 posiadaczy z próby na poziomie mocy 11+.

Sprzęt

Mają
Damage26.2%
Speed24.9%
Shield17.8%
Health11.9%
Gadget Cooldown8.6%
Vision2.0%

Spośród 25 636 posiadaczy z próby na poziomie mocy 8+.

Ilu posiadaczy Rosa odblokowało każdą zdolność. To, co gracze mają, a nie to, czego używają: Brawl Stars nie podaje wyposażenia w pojedynczym meczu, więc nikt nie zmierzy skuteczności gadżetu ani supermocy. "Pierwsza" to udział wśród graczy mających tylko jedną z dwóch: ta, którą odblokowali najpierw.

Rankingowe

Zadyma55.81.420.8
Gorąca strefa55.10.812.4
Zbiory klejnotów55.01.720.1
Nokaut52.80.410.6
Nagroda51.10.412.1
Napad47.10.27.2

Statystyki rankingowe pochodzą z meczów od Diamentu 1 wzwyż. Mogą różnić się od zwykłych statystyk powyżej, ponieważ tryb rankingowy to draft z banami. Drużyny wybierają na zmianę, więc mogą kontrować przeciwników i brać brawlerów pasujących do mapy. W zwykłej grze wybierasz w ciemno, nie wiedząc, co wystawią twoi przeciwnicy.

Najlepsze i najgorsze mapy

Co dalej

Więcej brawlerów z klasy Tank