Eve, Brawl Stars brawler

Eve

MythicDamage Dealer

Celem w życiu Eve jest opiekowanie się ukochanymi dziećmi! Zrobi wszystko w swojej mocy, aby znaleźć dla nich dobry dom... najlepiej w futrze Ruffsa.

Eve: umiejętności i statystyki

Statystyki bazowe na poziomie mocy 1, z plików gry z ostatniej comiesięcznej aktualizacji. Zdrowie i obrażenia rosną o 10% wartości z poziomu 1 na każdy poziom, więc na poziomie 11 są dwa razy większe. Obrażenia liczone są na trafienie. Litera to tier brawlera na tier liście tej statystyki.

Atak

Jajeczna armata

Eve wystrzeliwuje trzy jaja z rzędu, każde większe i zadające więcej obrażeń od poprzedniego.

Super

Wielkie jajo

Eve wypuszcza wielkie jajo, z którego wykluwa się grupa młodych. Młode przyczepiają się do wrogów, zadając obrażenia w czasie.

Supermoce

Nienaturalny porządek

Odwraca kolejność, w jakiej jajeczna armata wystrzeliwuje jaja.

Szczęśliwa niespodzianka

Gadżety

W nogi!

Eve odskakuje i zostawia po sobie młode.

Matczyna miłość

Młode wyklute z aktywnego wielkiego jaja leczą teraz sojuszników w czasie zamiast zadawać obrażenia.

Hiperładunek

Pokolenia

Wielkie jajo teraz tworzy młode z czasem!

Opisy umiejętności to teksty z gry. Gdy gra wstawia liczby zależne od poziomu brawlera, opis jest pomijany.

Kontry

Uszeregowane według tego, o ile lepiej lub gorzej Eve radzi sobie z danym brawlerem, niż wynikałoby to ze współczynników zwycięstw obu postaci w danym trybie gry. +5 oznacza pięć punktów procentowych zwycięstw więcej, niż przewidywano, więc decyduje samo starcie, a nie to, że któryś brawler jest po prostu mocny w tej aktualizacji.

Współczynnik zwycięstw przeciwko

Jak często drużyna Eve wygrywa, gdy inny brawler jest w drużynie przeciwnej. Zależy to głównie od tego, jak mocny jest teraz ten brawler: kto w tej aktualizacji należy do najwyższego poziomu, ląduje na dole listy niemal każdego brawlera, niezależnie od starcia.

Towarzysze drużyny

Uszeregowane według tego, o ile lepiej lub gorzej Eve radzi sobie u boku danego brawlera, niż wynikałoby to ze współczynników zwycięstw obu postaci w danym trybie gry. +5 oznacza pięć punktów procentowych zwycięstw więcej, niż przewidywano, więc decyduje samo połączenie, a nie to, że któryś brawler jest po prostu mocny w tej aktualizacji.

Współczynnik zwycięstw z

Jak często drużyna Eve wygrywa, gdy inny brawler jest w tej samej drużynie. Zależy to głównie od tego, jak mocny jest teraz ten brawler: kto w tej aktualizacji należy do najwyższego poziomu, ląduje na szczycie listy niemal każdego brawlera, niezależnie od połączenia.

Statystyki według trybu gry

Nokaut57.31.915.1
Nagroda53.72.112.5
Nokaut 5v553.13.410.5
Pojedynki52.32.1–
Zadyma50.50.49.3
Batalia50.52.610.8
Zbiory klejnotów50.02.013.5
Zadyma 5v549.21.92.9
Batalia 5v548.31.91.8
Gorąca strefa46.11.710.7
Napad43.31.93.3
Arena zadymy39.30.63.6
Hokejowa zadyma36.90.76.7
Zadyma pod koszem35.30.95.9
Solo4.780.1
Duo2.280.6
Trio1.971.5

Odblokowane przez graczy

Supermoce

MająPierwsza
Szczęśliwa niespodzianka88.0%59%
Nienaturalny porządek85.6%41%

Spośród 13 947 posiadaczy z próby na poziomie mocy 9+.

Gadżety

MająPierwsza
W nogi!84.4%69%
Matczyna miłość77.5%31%

Spośród 22 234 posiadaczy z próby na poziomie mocy 7+.

Hiperładunek

Mają
Pokolenia93.5%

Spośród 9319 posiadaczy z próby na poziomie mocy 11+.

Sprzęt

Mają
Quadruplets34.4%
Reload Speed30.7%
Shield17.4%
Damage13.6%
Health5.3%
Speed4.0%

Spośród 17 039 posiadaczy z próby na poziomie mocy 8+.

Ilu posiadaczy Eve odblokowało każdą zdolność. To, co gracze mają, a nie to, czego używają: Brawl Stars nie podaje wyposażenia w pojedynczym meczu, więc nikt nie zmierzy skuteczności gadżetu ani supermocy. "Pierwsza" to udział wśród graczy mających tylko jedną z dwóch: ta, którą odblokowali najpierw.

Rankingowe

Zbiory klejnotów53.50.313.2
Napad53.53.15.1
Nokaut53.53.013.4
Gorąca strefa51.40.39.5
Nagroda50.60.99.1
Zadyma44.50.16.6

Statystyki rankingowe pochodzą z meczów od Diamentu 1 wzwyż. Mogą różnić się od zwykłych statystyk powyżej, ponieważ tryb rankingowy to draft z banami. Drużyny wybierają na zmianę, więc mogą kontrować przeciwników i brać brawlerów pasujących do mapy. W zwykłej grze wybierasz w ciemno, nie wiedząc, co wystawią twoi przeciwnicy.

Najlepsze i najgorsze mapy

Co dalej

Więcej brawlerów z klasy Damage Dealer