Nita, Brawl Stars brawler

Nita

RareDamage Dealer

Nita to nieustraszona dziewczynka, która nigdy nie stroni od walki! Pluszak na jej głowie pełni rolę ostrzeżenia dla innych: nie drażnij niedźwiedzia.

Nita: umiejętności i statystyki

Statystyki bazowe na poziomie mocy 1, z plików gry z ostatniej comiesięcznej aktualizacji. Zdrowie i obrażenia rosną o 10% wartości z poziomu 1 na każdy poziom, więc na poziomie 11 są dwa razy większe. Obrażenia liczone są na trafienie. Litera to tier brawlera na tier liście tej statystyki.

Atak

Wstrząsy

Nita wysyła falę uderzeniową, zadającą obrażenia wrogom znajdującym się w jej zasięgu.

Super

Niedźwiedzia przysługa

Nita wzywa ducha Wielkiego Niedźwiadka, który przypuszcza atak na jej wrogów.

Supermoce

Niedźwiedzia regeneracja

Nadpobudliwy niedźwiedź

Gadżety

Łapy niedźwiedzia

Nita nakazuje swojemu niedźwiedziowi uderzyć w ziemię, by ogłuszyć wszystkich przeciwników w zasięgu.

Sztuczne futro

Hiperładunek

Hiperpodpora

Opisy umiejętności to teksty z gry. Gdy gra wstawia liczby zależne od poziomu brawlera, opis jest pomijany.

Kontry

Uszeregowane według tego, o ile lepiej lub gorzej Nita radzi sobie z danym brawlerem, niż wynikałoby to ze współczynników zwycięstw obu postaci w danym trybie gry. +5 oznacza pięć punktów procentowych zwycięstw więcej, niż przewidywano, więc decyduje samo starcie, a nie to, że któryś brawler jest po prostu mocny w tej aktualizacji.

Współczynnik zwycięstw przeciwko

Jak często drużyna Nita wygrywa, gdy inny brawler jest w drużynie przeciwnej. Zależy to głównie od tego, jak mocny jest teraz ten brawler: kto w tej aktualizacji należy do najwyższego poziomu, ląduje na dole listy niemal każdego brawlera, niezależnie od starcia.

Towarzysze drużyny

Uszeregowane według tego, o ile lepiej lub gorzej Nita radzi sobie u boku danego brawlera, niż wynikałoby to ze współczynników zwycięstw obu postaci w danym trybie gry. +5 oznacza pięć punktów procentowych zwycięstw więcej, niż przewidywano, więc decyduje samo połączenie, a nie to, że któryś brawler jest po prostu mocny w tej aktualizacji.

Współczynnik zwycięstw z

Jak często drużyna Nita wygrywa, gdy inny brawler jest w tej samej drużynie. Zależy to głównie od tego, jak mocny jest teraz ten brawler: kto w tej aktualizacji należy do najwyższego poziomu, ląduje na szczycie listy niemal każdego brawlera, niezależnie od połączenia.

Statystyki według trybu gry

Napad54.722.814.0
Gorąca strefa54.08.515.1
Zadyma52.45.015.1
Arena zadymy50.910.524.0
Zadyma pod koszem50.66.715.0
Zbiory klejnotów48.96.015.1
Hokejowa zadyma45.94.215.1
Nokaut 5v545.96.45.9
Zadyma 5v545.55.74.8
Pojedynki45.52.6–
Batalia44.02.813.3
Nokaut41.61.68.8
Nagroda40.92.59.9
Batalia 5v540.83.83.7
Solo4.250.3
Duo2.131.2
Trio1.922.2

Odblokowane przez graczy

Supermoce

MająPierwsza
Nadpobudliwy niedźwiedź93.5%58%
Niedźwiedzia regeneracja92.2%42%

Spośród 38 746 posiadaczy z próby na poziomie mocy 9+.

Gadżety

MająPierwsza
Łapy niedźwiedzia91.2%68%
Sztuczne futro86.4%32%

Spośród 48 843 posiadaczy z próby na poziomie mocy 7+.

Hiperładunek

Mają
Hiperpodpora94.3%

Spośród 28 802 posiadaczy z próby na poziomie mocy 11+.

Sprzęt

Mają
Damage37.3%
Shield34.4%
Speed17.1%
Health15.9%
Gadget Cooldown8.7%
Vision3.4%

Spośród 43 487 posiadaczy z próby na poziomie mocy 8+.

Ilu posiadaczy Nita odblokowało każdą zdolność. To, co gracze mają, a nie to, czego używają: Brawl Stars nie podaje wyposażenia w pojedynczym meczu, więc nikt nie zmierzy skuteczności gadżetu ani supermocy. "Pierwsza" to udział wśród graczy mających tylko jedną z dwóch: ta, którą odblokowali najpierw.

Rankingowe

Napad55.810.513.9
Gorąca strefa55.74.314.5
Zadyma53.56.515.2
Zbiory klejnotów53.33.215.0
Nagroda43.00.68.5
Nokaut42.00.57.3

Statystyki rankingowe pochodzą z meczów od Diamentu 1 wzwyż. Mogą różnić się od zwykłych statystyk powyżej, ponieważ tryb rankingowy to draft z banami. Drużyny wybierają na zmianę, więc mogą kontrować przeciwników i brać brawlerów pasujących do mapy. W zwykłej grze wybierasz w ciemno, nie wiedząc, co wystawią twoi przeciwnicy.

Najlepsze i najgorsze mapy

Co dalej

Więcej brawlerów z klasy Damage Dealer