Lumi, Brawl Stars brawler

Lumi

MythicDamage Dealer

Lumi jest zagorzałą fanką metalu oraz utalentowaną perkusistką, która zamieniła swoje pałeczki na morgenszterny, kiedy dostała pracę w Parku Starr. Kontroluje żywioły lodu i ognia, co dobrze pasuje do jej nieśmiałego charakteru oraz płomiennej pasji do muzyki!

Lumi: umiejętności i statystyki

Statystyki bazowe na poziomie mocy 1, z plików gry z ostatniej comiesięcznej aktualizacji. Zdrowie i obrażenia rosną o 10% wartości z poziomu 1 na każdy poziom, więc na poziomie 11 są dwa razy większe. Obrażenia liczone są na trafienie. Litera to tier brawlera na tier liście tej statystyki.

Atak

Guten morgen... sztern

Lumi rzuca jednym ze swoich morgenszternów. Kiedy rzuci obiema broniami, jej trzeci atak je do niej zwróci, zadając obrażenia wrogom, którzy znaleźli się na ich drodze!

Super

Wybuchowe uderzenie

Lumi uderza w ziemię trzy razy, powodując eksplozje zadające obrażenia obszarowe. Trzecia eksplozja chwilowo uziemia wrogów, którzy pomimo unieruchomienia dalej mogą atakować.

Supermoce

Spalony na 42%

Zwolnione tempo

Gadżety

Niech stanie się światłość

Mroźnie i ponuro

Hiperładunek

Solówka na perkusji

Ostatnia eksplozja superataku Lumi tworzy dodatkowe wybuchy po bokach.

Opisy umiejętności to teksty z gry. Gdy gra wstawia liczby zależne od poziomu brawlera, opis jest pomijany.

Kontry

Uszeregowane według tego, o ile lepiej lub gorzej Lumi radzi sobie z danym brawlerem, niż wynikałoby to ze współczynników zwycięstw obu postaci w danym trybie gry. +5 oznacza pięć punktów procentowych zwycięstw więcej, niż przewidywano, więc decyduje samo starcie, a nie to, że któryś brawler jest po prostu mocny w tej aktualizacji.

Współczynnik zwycięstw przeciwko

Jak często drużyna Lumi wygrywa, gdy inny brawler jest w drużynie przeciwnej. Zależy to głównie od tego, jak mocny jest teraz ten brawler: kto w tej aktualizacji należy do najwyższego poziomu, ląduje na dole listy niemal każdego brawlera, niezależnie od starcia.

Towarzysze drużyny

Uszeregowane według tego, o ile lepiej lub gorzej Lumi radzi sobie u boku danego brawlera, niż wynikałoby to ze współczynników zwycięstw obu postaci w danym trybie gry. +5 oznacza pięć punktów procentowych zwycięstw więcej, niż przewidywano, więc decyduje samo połączenie, a nie to, że któryś brawler jest po prostu mocny w tej aktualizacji.

Współczynnik zwycięstw z

Jak często drużyna Lumi wygrywa, gdy inny brawler jest w tej samej drużynie. Zależy to głównie od tego, jak mocny jest teraz ten brawler: kto w tej aktualizacji należy do najwyższego poziomu, ląduje na szczycie listy niemal każdego brawlera, niezależnie od połączenia.

Statystyki według trybu gry

Nokaut 5v563.22.07.5
Hokejowa zadyma60.61.721.2
Zadyma60.53.717.7
Pojedynki58.82.5–
Napad58.12.315.5
Zadyma 5v556.52.97.1
Zadyma pod koszem55.52.521.2
Batalia54.31.115.7
Zbiory klejnotów52.91.714.8
Gorąca strefa52.92.719.1
Nokaut51.10.914.0
Arena zadymy48.12.924.6
Nagroda46.30.911.8
Batalia 5v541.41.13.7
Solo4.240.2
Duo2.140.5
Trio1.980.8

Odblokowane przez graczy

Supermoce

MająPierwsza
Zwolnione tempo87.9%53%
Spalony na 42%87.1%47%

Spośród 20 855 posiadaczy z próby na poziomie mocy 9+.

Gadżety

MająPierwsza
Mroźnie i ponuro81.7%54%
Niech stanie się światłość80.1%46%

Spośród 27 957 posiadaczy z próby na poziomie mocy 7+.

Hiperładunek

Mają
Solówka na perkusji88.5%

Spośród 14 644 posiadaczy z próby na poziomie mocy 11+.

Sprzęt

Mają
Shield41.2%
Damage39.9%
Health12.9%
Gadget Cooldown10.0%
Speed5.4%
Vision5.2%

Spośród 23 880 posiadaczy z próby na poziomie mocy 8+.

Ilu posiadaczy Lumi odblokowało każdą zdolność. To, co gracze mają, a nie to, czego używają: Brawl Stars nie podaje wyposażenia w pojedynczym meczu, więc nikt nie zmierzy skuteczności gadżetu ani supermocy. "Pierwsza" to udział wśród graczy mających tylko jedną z dwóch: ta, którą odblokowali najpierw.

Rankingowe

Napad46.52.98.8
Zadyma45.38.212.5
Zbiory klejnotów43.94.011.3
Nagroda43.71.110.7
Nokaut42.20.98.7
Gorąca strefa41.57.615.0

Statystyki rankingowe pochodzą z meczów od Diamentu 1 wzwyż. Mogą różnić się od zwykłych statystyk powyżej, ponieważ tryb rankingowy to draft z banami. Drużyny wybierają na zmianę, więc mogą kontrować przeciwników i brać brawlerów pasujących do mapy. W zwykłej grze wybierasz w ciemno, nie wiedząc, co wystawią twoi przeciwnicy.

Najlepsze i najgorsze mapy

Co dalej

Więcej brawlerów z klasy Damage Dealer