Larry I Lawrie, Brawl Stars brawler

Larry I Lawrie

EpicArtillery

Larry sprzedaje bilety do Parku Starr pod czujnym okiem swojego bliźniaka, Lawrie'ego. Larry uwielbia zasady. Ułatwiają życie! Lawrie bardziej od samych zasad lubi ich egzekwowanie. Stanowią zgrany zespół.

Larry I Lawrie: umiejętności i statystyki

Statystyki bazowe na poziomie mocy 1, z plików gry z ostatniej comiesięcznej aktualizacji. Zdrowie i obrażenia rosną o 10% wartości z poziomu 1 na każdy poziom, więc na poziomie 11 są dwa razy większe. Obrażenia liczone są na trafienie. Litera to tier brawlera na tier liście tej statystyki.

Atak

Bileter

Wystrzel stos biletów nad przeszkodami. Bilety wybuchają dwukrotnie po lądowaniu, zadając obrażenia pobliskim wrogom.

Super

Wezwanie posiłków

Rzuć sygnał, aby przywołać bliźniaka Lawriego do pomocy. Lawrie odszuka rozrabiaków i wymierzy sprawiedliwość swoim paralizatorem.

Supermoce

Protokół: chronić

Protokół: pomagać

Gadżety

Rozkaz: wymienić

Wymień się bronią z Lawrie‘em.

Rozkaz: wzajemne leczenie

Hiperładunek

Problem trzyrobotowy

Larry przywołuje dodatkowy robotyczny prototyp Lawriego, który ma więcej PŻ niż zwykły Lawrie. Gadżety, które mają wpływ na Lawriego, nie oddziałują na prototyp.

Opisy umiejętności to teksty z gry. Gdy gra wstawia liczby zależne od poziomu brawlera, opis jest pomijany.

Kontry

Uszeregowane według tego, o ile lepiej lub gorzej Larry I Lawrie radzi sobie z danym brawlerem, niż wynikałoby to ze współczynników zwycięstw obu postaci w danym trybie gry. +5 oznacza pięć punktów procentowych zwycięstw więcej, niż przewidywano, więc decyduje samo starcie, a nie to, że któryś brawler jest po prostu mocny w tej aktualizacji.

Współczynnik zwycięstw przeciwko

Jak często drużyna Larry I Lawrie wygrywa, gdy inny brawler jest w drużynie przeciwnej. Zależy to głównie od tego, jak mocny jest teraz ten brawler: kto w tej aktualizacji należy do najwyższego poziomu, ląduje na dole listy niemal każdego brawlera, niezależnie od starcia.

Towarzysze drużyny

Uszeregowane według tego, o ile lepiej lub gorzej Larry I Lawrie radzi sobie u boku danego brawlera, niż wynikałoby to ze współczynników zwycięstw obu postaci w danym trybie gry. +5 oznacza pięć punktów procentowych zwycięstw więcej, niż przewidywano, więc decyduje samo połączenie, a nie to, że któryś brawler jest po prostu mocny w tej aktualizacji.

Współczynnik zwycięstw z

Jak często drużyna Larry I Lawrie wygrywa, gdy inny brawler jest w tej samej drużynie. Zależy to głównie od tego, jak mocny jest teraz ten brawler: kto w tej aktualizacji należy do najwyższego poziomu, ląduje na szczycie listy niemal każdego brawlera, niezależnie od połączenia.

Statystyki według trybu gry

Zadyma55.81.317.2
Nokaut52.51.415.0
Gorąca strefa48.73.918.3
Arena zadymy48.51.714.9
Nagroda48.32.013.0
Zadyma 5v545.11.84.5
Batalia 5v545.02.03.8
Nokaut 5v544.62.96.5
Zbiory klejnotów43.81.613.4
Batalia43.81.711.2
Napad42.72.07.6
Zadyma pod koszem40.51.511.9
Hokejowa zadyma40.11.312.2
Pojedynki34.71.5–
Solo5.250.1
Duo2.160.4
Trio1.941.1

Odblokowane przez graczy

Supermoce

MająPierwsza
Protokół: chronić89.2%50%
Protokół: pomagać89.1%50%

Spośród 22 955 posiadaczy z próby na poziomie mocy 9+.

Gadżety

MająPierwsza
Rozkaz: wymienić83.0%52%
Rozkaz: wzajemne leczenie82.4%48%

Spośród 33 456 posiadaczy z próby na poziomie mocy 7+.

Hiperładunek

Mają
Problem trzyrobotowy86.0%

Spośród 13 800 posiadaczy z próby na poziomie mocy 11+.

Sprzęt

Mają
Shield36.9%
Damage34.2%
Health12.2%
Gadget Cooldown10.1%
Speed7.2%
Vision3.6%

Spośród 27 165 posiadaczy z próby na poziomie mocy 8+.

Ilu posiadaczy Larry I Lawrie odblokowało każdą zdolność. To, co gracze mają, a nie to, czego używają: Brawl Stars nie podaje wyposażenia w pojedynczym meczu, więc nikt nie zmierzy skuteczności gadżetu ani supermocy. "Pierwsza" to udział wśród graczy mających tylko jedną z dwóch: ta, którą odblokowali najpierw.

Rankingowe

Zadyma54.71.220.7
Gorąca strefa52.11.819.6
Nokaut49.91.115.1
Nagroda48.80.812.0
Zbiory klejnotów47.20.412.0
Napad45.40.49.1

Statystyki rankingowe pochodzą z meczów od Diamentu 1 wzwyż. Mogą różnić się od zwykłych statystyk powyżej, ponieważ tryb rankingowy to draft z banami. Drużyny wybierają na zmianę, więc mogą kontrować przeciwników i brać brawlerów pasujących do mapy. W zwykłej grze wybierasz w ciemno, nie wiedząc, co wystawią twoi przeciwnicy.

Najlepsze i najgorsze mapy

Co dalej

Więcej brawlerów z klasy Artillery