Gigi, Brawl Stars brawler

Gigi

MythicAssassin

Przeklęta marionetka o niepokojącej energii. Gigi nigdy nie rozstaje się ze swoją rękawiczką magika. Można ją znaleźć zatraconą w tańcu między regałami w Sklepie Osobliwości.

Gigi: umiejętności i statystyki

Statystyki bazowe na poziomie mocy 1, z plików gry z ostatniej comiesięcznej aktualizacji. Zdrowie i obrażenia rosną o 10% wartości z poziomu 1 na każdy poziom, więc na poziomie 11 są dwa razy większe. Obrażenia liczone są na trafienie. Litera to tier brawlera na tier liście tej statystyki.

Atak

Wzmocniony piruet

Gigi obraca się, zadając obrażenia wszystkim wrogom wokół i zyskuje przyspieszenie.

Super

Mroczna marionetka

Supermoce

Łatwe niczym plié

Pomocna dłoń

Gadżety

Długie sznurki

Większy obszar superdoładowania.

Sztuczka ze znikaniem

Hiperładunek

Pas De Deux

Superatak Gigi zadaje obrażenia, gdy pojawia się na wyznaczonym obszarze oraz przy powrocie na pierwotną pozycję.

Opisy umiejętności to teksty z gry. Gdy gra wstawia liczby zależne od poziomu brawlera, opis jest pomijany.

Kontry

Uszeregowane według tego, o ile lepiej lub gorzej Gigi radzi sobie z danym brawlerem, niż wynikałoby to ze współczynników zwycięstw obu postaci w danym trybie gry. +5 oznacza pięć punktów procentowych zwycięstw więcej, niż przewidywano, więc decyduje samo starcie, a nie to, że któryś brawler jest po prostu mocny w tej aktualizacji.

Współczynnik zwycięstw przeciwko

Jak często drużyna Gigi wygrywa, gdy inny brawler jest w drużynie przeciwnej. Zależy to głównie od tego, jak mocny jest teraz ten brawler: kto w tej aktualizacji należy do najwyższego poziomu, ląduje na dole listy niemal każdego brawlera, niezależnie od starcia.

Towarzysze drużyny

Uszeregowane według tego, o ile lepiej lub gorzej Gigi radzi sobie u boku danego brawlera, niż wynikałoby to ze współczynników zwycięstw obu postaci w danym trybie gry. +5 oznacza pięć punktów procentowych zwycięstw więcej, niż przewidywano, więc decyduje samo połączenie, a nie to, że któryś brawler jest po prostu mocny w tej aktualizacji.

Współczynnik zwycięstw z

Jak często drużyna Gigi wygrywa, gdy inny brawler jest w tej samej drużynie. Zależy to głównie od tego, jak mocny jest teraz ten brawler: kto w tej aktualizacji należy do najwyższego poziomu, ląduje na szczycie listy niemal każdego brawlera, niezależnie od połączenia.

Statystyki według trybu gry

Napad59.92.329.9
Zadyma pod koszem59.11.625.0
Pojedynki57.51.5–
Zadyma57.21.825.3
Nokaut57.21.621.6
Hokejowa zadyma57.01.121.9
Batalia55.71.723.4
Arena zadymy53.92.919.3
Zadyma 5v552.42.19.4
Nagroda51.91.219.4
Nokaut 5v551.41.65.6
Zbiory klejnotów50.71.218.8
Gorąca strefa49.71.216.6
Batalia 5v549.42.09.2
Solo4.150.2
Duo2.190.4
Trio2.000.5

Odblokowane przez graczy

Supermoce

MająPierwsza
Pomocna dłoń83.4%62%
Łatwe niczym plié79.1%38%

Spośród 14 677 posiadaczy z próby na poziomie mocy 9+.

Gadżety

MająPierwsza
Długie sznurki75.4%55%
Sztuczka ze znikaniem73.3%45%

Spośród 20 911 posiadaczy z próby na poziomie mocy 7+.

Hiperładunek

Mają
Pas De Deux87.1%

Spośród 9447 posiadaczy z próby na poziomie mocy 11+.

Sprzęt

Mają
Damage35.7%
Shield34.7%
Health12.7%
Speed8.2%
Gadget Cooldown5.9%
Vision1.0%

Spośród 17 186 posiadaczy z próby na poziomie mocy 8+.

Ilu posiadaczy Gigi odblokowało każdą zdolność. To, co gracze mają, a nie to, czego używają: Brawl Stars nie podaje wyposażenia w pojedynczym meczu, więc nikt nie zmierzy skuteczności gadżetu ani supermocy. "Pierwsza" to udział wśród graczy mających tylko jedną z dwóch: ta, którą odblokowali najpierw.

Rankingowe

Nokaut50.52.816.1
Nagroda49.82.418.2
Napad49.01.624.4
Zbiory klejnotów45.81.515.5
Zadyma45.61.819.3
Gorąca strefa42.31.213.6

Statystyki rankingowe pochodzą z meczów od Diamentu 1 wzwyż. Mogą różnić się od zwykłych statystyk powyżej, ponieważ tryb rankingowy to draft z banami. Drużyny wybierają na zmianę, więc mogą kontrować przeciwników i brać brawlerów pasujących do mapy. W zwykłej grze wybierasz w ciemno, nie wiedząc, co wystawią twoi przeciwnicy.

Najlepsze i najgorsze mapy

Co dalej

Więcej brawlerów z klasy Assassin