Maisie, Brawl Stars brawler

Maisie

EpicMarksman

Maisie pracuje jako koordynatorka ds. bezpieczeństwa, ale w głębi serca uwielbia niebezpieczne sytuacje. Czasami omalże zdaje się je prowokować.

Maisie: umiejętności i statystyki

Statystyki bazowe na poziomie mocy 1, z plików gry z ostatniej comiesięcznej aktualizacji. Zdrowie i obrażenia rosną o 10% wartości z poziomu 1 na każdy poziom, więc na poziomie 11 są dwa razy większe. Obrażenia liczone są na trafienie. Litera to tier brawlera na tier liście tej statystyki.

Atak

Rakieta ciśnieniowa

Im dalej biegniesz, tym szybciej dosięgnie cię rakieta Maisie.

Super

Fala uderzeniowa

Nie zbliżaj się zbytnio, inaczej dobitnie przekonasz się o znaczeniu osobistej przestrzeni.

Supermoce

Szczegółowa precyzja

Wstrząsy

Gadżety

Odwrót!

Wykończ ich!

Hiperładunek

Pokłosie

Superatak Maisie powoduje również wystrzelenie wszędzie dookoła pocisków z podstawowego ataku.

Opisy umiejętności to teksty z gry. Gdy gra wstawia liczby zależne od poziomu brawlera, opis jest pomijany.

Kontry

Uszeregowane według tego, o ile lepiej lub gorzej Maisie radzi sobie z danym brawlerem, niż wynikałoby to ze współczynników zwycięstw obu postaci w danym trybie gry. +5 oznacza pięć punktów procentowych zwycięstw więcej, niż przewidywano, więc decyduje samo starcie, a nie to, że któryś brawler jest po prostu mocny w tej aktualizacji.

Współczynnik zwycięstw przeciwko

Jak często drużyna Maisie wygrywa, gdy inny brawler jest w drużynie przeciwnej. Zależy to głównie od tego, jak mocny jest teraz ten brawler: kto w tej aktualizacji należy do najwyższego poziomu, ląduje na dole listy niemal każdego brawlera, niezależnie od starcia.

Towarzysze drużyny

Uszeregowane według tego, o ile lepiej lub gorzej Maisie radzi sobie u boku danego brawlera, niż wynikałoby to ze współczynników zwycięstw obu postaci w danym trybie gry. +5 oznacza pięć punktów procentowych zwycięstw więcej, niż przewidywano, więc decyduje samo połączenie, a nie to, że któryś brawler jest po prostu mocny w tej aktualizacji.

Współczynnik zwycięstw z

Jak często drużyna Maisie wygrywa, gdy inny brawler jest w tej samej drużynie. Zależy to głównie od tego, jak mocny jest teraz ten brawler: kto w tej aktualizacji należy do najwyższego poziomu, ląduje na szczycie listy niemal każdego brawlera, niezależnie od połączenia.

Statystyki według trybu gry

Zadyma59.95.823.6
Zadyma 5v555.74.510.6
Nokaut52.52.218.1
Zadyma pod koszem52.13.918.5
Pojedynki51.14.1–
Hokejowa zadyma49.73.218.4
Zbiory klejnotów46.22.517.4
Batalia46.13.015.6
Arena zadymy45.61.38.0
Batalia 5v544.62.35.1
Gorąca strefa44.42.515.9
Nokaut 5v544.43.99.9
Nagroda44.32.113.6
Napad43.21.614.2
Solo4.010.4
Duo2.200.9
Trio1.961.3

Odblokowane przez graczy

Supermoce

MająPierwsza
Wstrząsy88.6%57%
Szczegółowa precyzja86.9%43%

Spośród 22 504 posiadaczy z próby na poziomie mocy 9+.

Gadżety

MająPierwsza
Odwrót!84.8%69%
Wykończ ich!76.8%31%

Spośród 31 995 posiadaczy z próby na poziomie mocy 7+.

Hiperładunek

Mają
Pokłosie93.9%

Spośród 15 996 posiadaczy z próby na poziomie mocy 11+.

Sprzęt

Mają
Damage38.4%
Shield35.2%
Gadget Cooldown14.8%
Health11.4%
Speed8.8%
Vision4.0%

Spośród 26 370 posiadaczy z próby na poziomie mocy 8+.

Ilu posiadaczy Maisie odblokowało każdą zdolność. To, co gracze mają, a nie to, czego używają: Brawl Stars nie podaje wyposażenia w pojedynczym meczu, więc nikt nie zmierzy skuteczności gadżetu ani supermocy. "Pierwsza" to udział wśród graczy mających tylko jedną z dwóch: ta, którą odblokowali najpierw.

Rankingowe

Zadyma52.64.721.6
Nokaut50.91.818.4
Napad50.21.317.7
Nagroda50.11.718.5
Zbiory klejnotów49.82.220.7
Gorąca strefa49.12.921.5

Statystyki rankingowe pochodzą z meczów od Diamentu 1 wzwyż. Mogą różnić się od zwykłych statystyk powyżej, ponieważ tryb rankingowy to draft z banami. Drużyny wybierają na zmianę, więc mogą kontrować przeciwników i brać brawlerów pasujących do mapy. W zwykłej grze wybierasz w ciemno, nie wiedząc, co wystawią twoi przeciwnicy.

Najlepsze i najgorsze mapy

Co dalej

Więcej brawlerów z klasy Marksman