Kaboemvallei
Overval
Ontdek gedetailleerde Brawl Stars analyses voor de map Kaboemvallei, waaronder winrates, pickrates, best presterende brawlers en teamcomposities uit miljoenen matches.
De sterkste brawler op Kaboemvallei is Nori met een winrate van 66.4%, terwijl Colt de populairste pick is (50.2% use rate). De best presterende teamcomp is Jessie, Carl, Shade met een winrate van 79.4%. De statistieken zijn gebaseerd op 223.851 Overval-trofeematches.
Winstpercentages uit 223.851 trofeematches op deze map.
Hoogste winrate
Individueel
| # | ||||
|---|---|---|---|---|
| 1 | Nori | 66.4 | 25.7 | 35.0 |
| 2 | Vince | 65.3 | 0.2 | 4.0 |
| 3 | Finx | 62.8 | 1.6 | 12.1 |
| 4 | Cosmo | 61.8 | 1.1 | 15.4 |
| 5 | Shade | 60.8 | 14.3 | 22.6 |
| 6 | Wendy | 60.6 | 2.1 | 1.5 |
| 7 | Lola | 60.3 | 3.4 | 12.8 |
| 8 | Amber | 60.1 | 14.7 | 12.4 |
| 9 | Kaze | 58.9 | 17.2 | 21.3 |
| 10 | Gigi | 58.5 | 2.7 | 29.5 |
| 11 | Maisie | 57.6 | 2.5 | 22.7 |
| 12 | Starr Nova | 57.2 | 3.4 | 12.9 |
| 13 | Glowy | 56.5 | 1.4 | 1.9 |
| 14 | Mico | 56.4 | 24.3 | 37.8 |
| 15 | Pierce | 56.3 | 6.1 | 8.8 |
| 16 | Melodie | 55.9 | 22.0 | 27.8 |
| 17 | 8-Bit | 55.3 | 34.8 | 22.6 |
| 18 | Carl | 55.3 | 11.6 | 20.5 |
| 19 | Eve | 55.0 | 5.5 | 5.3 |
| 20 | Bolt | 54.8 | 2.3 | 18.3 |
| 21 | Gus | 54.5 | 4.0 | 1.4 |
| 22 | Colette | 53.5 | 45.6 | 20.2 |
| 23 | Lumi | 53.5 | 1.9 | 11.3 |
| 24 | R-T | 53.1 | 1.0 | 2.9 |
| 25 | Belle | 52.6 | 3.9 | 7.2 |
| 26 | Trunk | 52.4 | 0.4 | 14.6 |
| 27 | Chuck | 52.3 | 22.2 | 28.2 |
| 28 | Alli | 52.0 | 2.9 | 3.8 |
| 29 | Bonnie | 51.8 | 1.4 | 12.9 |
| 30 | Nani | 51.1 | 3.6 | 19.3 |
| 31 | Sam | 50.9 | 0.4 | 16.2 |
| 32 | Angelo | 50.4 | 4.0 | 7.7 |
| 33 | Juju | 50.4 | 1.0 | 5.7 |
| 34 | Draco | 50.3 | 0.5 | 8.7 |
| 35 | Pearl | 49.1 | 1.0 | 8.1 |
| 36 | Bea | 48.9 | 1.9 | 5.5 |
| 37 | Bo | 48.8 | 5.9 | 12.6 |
| 38 | Janet | 48.7 | 0.3 | 9.1 |
| 39 | Colt | 48.5 | 50.2 | 15.8 |
| 40 | Jessie | 48.4 | 28.1 | 17.0 |
| 41 | Charlie | 48.1 | 0.8 | 3.2 |
| 42 | Otis | 47.9 | 2.9 | 8.0 |
| 43 | Willow | 47.9 | 0.3 | 1.8 |
| 44 | Pam | 47.4 | 0.7 | 4.2 |
| 45 | Ruffs | 46.8 | 0.4 | 3.5 |
| 46 | Griff | 46.6 | 10.6 | 11.1 |
| 47 | Max | 46.6 | 2.4 | 4.3 |
| 48 | Gray | 46.5 | 0.5 | 2.7 |
| 49 | Penny | 46.4 | 10.1 | 10.9 |
| 50 | Doug | 46.2 | 0.6 | 8.0 |
| 51 | Cordelius | 45.9 | 2.9 | 6.5 |
| 52 | Mina | 45.9 | 0.7 | 3.2 |
| 53 | Moe | 45.9 | 0.5 | 6.2 |
| 54 | Darryl | 45.8 | 3.7 | 16.3 |
| 55 | Nita | 45.7 | 9.5 | 9.4 |
| 56 | Brock | 45.6 | 31.1 | 16.6 |
| 57 | Chester | 44.8 | 0.9 | 4.1 |
| 58 | Jae-Yong | 44.7 | 0.1 | 2.7 |
| 59 | Meneer P | 44.7 | 0.6 | 2.8 |
| 60 | Crow | 44.1 | 15.5 | 4.4 |
| 61 | Ziggy | 43.9 | 0.2 | 8.5 |
| 62 | Sirius | 43.7 | 1.2 | 6.2 |
| 63 | Najia | 43.6 | 0.6 | 5.5 |
| 64 | Piper | 43.5 | 12.5 | 11.4 |
| 65 | Surge | 42.9 | 3.9 | 2.8 |
| 66 | Bibi | 42.8 | 4.9 | 12.5 |
| 67 | Edgar | 42.8 | 20.6 | 14.7 |
| 68 | Stu | 42.5 | 0.6 | 2.1 |
| 69 | El Primo | 42.4 | 3.5 | 9.9 |
| 70 | Ollie | 42.3 | 0.1 | 0.9 |
| 71 | Kit | 42.1 | 1.2 | 3.5 |
| 72 | Gale | 41.6 | 0.7 | 3.5 |
| 73 | Ash | 41.3 | 0.4 | 5.2 |
| 74 | Lou | 41.3 | 0.6 | 2.5 |
| 75 | Buster | 41.2 | 0.1 | 1.4 |
| 76 | Hank | 41.0 | 0.2 | 2.5 |
| 77 | Byron | 40.9 | 4.7 | 2.2 |
| 78 | Damian | 40.8 | 0.2 | 0.2 |
| 79 | Rico | 40.7 | 9.8 | 9.0 |
| 80 | Mandy | 40.5 | 5.0 | 9.4 |
| 81 | Clancy | 40.4 | 2.0 | 9.4 |
| 82 | Meeple | 40.1 | 0.3 | 1.1 |
| 83 | Rosa | 39.9 | 0.6 | 6.1 |
| 84 | Berry | 39.8 | 3.1 | 13.0 |
| 85 | Sprout | 39.6 | 0.5 | 8.8 |
| 86 | Poco | 39.4 | 1.1 | 0.6 |
| 87 | Lily | 39.2 | 2.8 | 12.8 |
| 88 | Bull | 38.7 | 8.1 | 14.7 |
| 89 | Buzz | 38.0 | 2.2 | 7.2 |
| 90 | Spike | 37.9 | 4.1 | 5.0 |
| 91 | Tara | 37.3 | 0.8 | 2.6 |
| 92 | Leon | 36.6 | 1.9 | 4.6 |
| 93 | Grom | 36.0 | 1.2 | 10.0 |
| 94 | Larry & Lawrie | 35.7 | 0.9 | 4.2 |
| 95 | Gene | 35.4 | 0.1 | 0.0 |
| 96 | Meg | 35.2 | 1.7 | 3.8 |
| 97 | Fang | 35.1 | 2.6 | 4.1 |
| 98 | Emz | 34.2 | 5.9 | 6.2 |
| 99 | Barley | 33.9 | 2.2 | 8.2 |
| 100 | Mortis | 33.9 | 2.7 | 1.0 |
| 101 | Frank | 32.6 | 1.6 | 5.2 |
| 102 | Squeak | 30.9 | 1.8 | 5.1 |
| 103 | Sandy | 30.8 | 0.2 | 0.7 |
| 104 | Kenji | 30.5 | 1.1 | 4.7 |
| 105 | Jacky | 30.3 | 0.4 | 3.0 |
| 106 | Dynamike | 29.9 | 4.2 | 6.5 |
| 107 | Shelly | 26.6 | 1.5 | 1.8 |
| 108 | Tick | 24.1 | 1.6 | 0.7 |
Teams
Winstpercentages uit 1.078.971 Ranked-matches op deze map, over alle divisies.
Hoogste winrate
Individueel
| # | ||||
|---|---|---|---|---|
| 1 | Nori | 62.5 | 26.4 | 34.9 |
| 2 | Shade | 58.6 | 11.1 | 21.3 |
| 3 | Wendy | 57.7 | 7.7 | 0.8 |
| 4 | Melodie | 56.5 | 17.2 | 31.4 |
| 5 | Bibi | 56.3 | 3.1 | 19.8 |
| 6 | Amber | 56.0 | 10.8 | 11.7 |
| 7 | Nita | 55.0 | 7.4 | 13.9 |
| 8 | Meneer P | 54.7 | 0.6 | 8.7 |
| 9 | Mico | 54.3 | 19.0 | 39.7 |
| 10 | Colette | 53.9 | 34.0 | 21.5 |
| 11 | 8-Bit | 53.8 | 24.5 | 22.6 |
| 12 | Bull | 53.7 | 7.4 | 25.0 |
| 13 | Carl | 53.7 | 13.0 | 22.3 |
| 14 | Bolt | 53.6 | 3.3 | 20.7 |
| 15 | Edgar | 53.6 | 22.9 | 22.6 |
| 16 | Clancy | 53.4 | 1.4 | 14.6 |
| 17 | Finx | 53.4 | 1.9 | 8.1 |
| 18 | Glowy | 53.4 | 0.7 | 0.7 |
| 19 | Sam | 53.3 | 0.2 | 16.9 |
| 20 | Jessie | 53.1 | 13.9 | 22.6 |
| 21 | Starr Nova | 52.0 | 5.9 | 9.3 |
| 22 | Eve | 51.5 | 3.8 | 5.0 |
| 23 | Ash | 51.0 | 0.7 | 5.3 |
| 24 | Bea | 50.9 | 1.4 | 5.2 |
| 25 | Darryl | 50.7 | 2.4 | 21.3 |
| 26 | Griff | 50.6 | 24.9 | 12.1 |
| 27 | Kaze | 50.6 | 21.5 | 17.7 |
| 28 | Bonnie | 50.1 | 0.6 | 13.1 |
| 29 | Colt | 50.1 | 49.2 | 19.2 |
| 30 | Rosa | 50.1 | 0.2 | 8.9 |
| 31 | Lola | 49.9 | 2.5 | 9.1 |
| 32 | Maisie | 49.7 | 1.8 | 16.8 |
| 33 | Gus | 49.4 | 13.6 | 1.0 |
| 34 | Gale | 49.1 | 1.1 | 4.5 |
| 35 | Chuck | 48.9 | 12.9 | 35.7 |
| 36 | Otis | 48.9 | 7.0 | 8.3 |
| 37 | Lily | 48.6 | 2.4 | 17.4 |
| 38 | Emz | 48.5 | 6.6 | 10.9 |
| 39 | Bo | 48.0 | 8.4 | 12.8 |
| 40 | Gigi | 48.0 | 1.9 | 25.3 |
| 41 | R-T | 47.9 | 1.3 | 1.3 |
| 42 | Meg | 47.6 | 4.6 | 3.8 |
| 43 | Alli | 47.5 | 3.0 | 3.0 |
| 44 | Cordelius | 47.4 | 3.9 | 5.3 |
| 45 | El Primo | 47.3 | 2.1 | 13.0 |
| 46 | Max | 47.3 | 4.3 | 3.2 |
| 47 | Rico | 47.0 | 12.4 | 10.9 |
| 48 | Surge | 47.0 | 6.5 | 2.9 |
| 49 | Trunk | 46.8 | 1.0 | 10.8 |
| 50 | Belle | 46.6 | 2.6 | 5.6 |
| 51 | Charlie | 46.5 | 1.1 | 1.2 |
| 52 | Angelo | 46.4 | 5.4 | 7.8 |
| 53 | Pearl | 46.3 | 3.7 | 7.9 |
| 54 | Doug | 45.9 | 0.4 | 11.2 |
| 55 | Tara | 45.9 | 1.2 | 3.8 |
| 56 | Kenji | 45.7 | 0.6 | 7.9 |
| 57 | Penny | 45.3 | 8.7 | 12.3 |
| 58 | Pierce | 45.3 | 18.5 | 5.9 |
| 59 | Lumi | 45.1 | 2.3 | 7.9 |
| 60 | Crow | 44.7 | 17.2 | 4.0 |
| 61 | Draco | 44.7 | 0.3 | 7.5 |
| 62 | Buzz | 44.4 | 1.8 | 8.4 |
| 63 | Chester | 44.3 | 2.1 | 5.2 |
| 64 | Juju | 44.1 | 0.5 | 5.1 |
| 65 | Frank | 44.0 | 1.0 | 7.3 |
| 66 | Fang | 43.9 | 2.2 | 6.0 |
| 67 | Brock | 43.7 | 41.8 | 18.4 |
| 68 | Lou | 43.4 | 0.9 | 1.2 |
| 69 | Mina | 43.4 | 0.7 | 2.5 |
| 70 | Sirius | 43.2 | 1.8 | 6.4 |
| 71 | Janet | 43.1 | 0.2 | 7.8 |
| 72 | Spike | 42.8 | 5.4 | 6.7 |
| 73 | Pam | 42.7 | 0.1 | 3.2 |
| 74 | Buster | 42.6 | 0.1 | 1.8 |
| 75 | Hank | 42.6 | 0.1 | 6.1 |
| 76 | Ruffs | 42.4 | 0.4 | 2.8 |
| 77 | Moe | 42.1 | 0.3 | 5.7 |
| 78 | Byron | 42.0 | 5.0 | 2.3 |
| 79 | Sandy | 41.6 | 0.1 | 0.8 |
| 80 | Piper | 41.5 | 9.1 | 12.5 |
| 81 | Nani | 41.4 | 3.4 | 16.4 |
| 82 | Berry | 41.3 | 3.6 | 13.6 |
| 83 | Kit | 41.2 | 0.8 | 3.6 |
| 84 | Gray | 41.1 | 0.5 | 1.3 |
| 85 | Vince | 41.0 | 0.1 | 1.9 |
| 86 | Larry & Lawrie | 40.8 | 0.3 | 7.2 |
| 87 | Leon | 40.3 | 1.3 | 4.6 |
| 88 | Stu | 40.1 | 0.8 | 1.1 |
| 89 | Jacky | 39.8 | 0.1 | 2.8 |
| 90 | Najia | 39.0 | 0.9 | 5.5 |
| 91 | Poco | 38.8 | 0.3 | 1.5 |
| 92 | Shelly | 38.8 | 0.8 | 3.0 |
| 93 | Squeak | 38.4 | 2.0 | 8.1 |
| 94 | Meeple | 37.9 | 0.5 | 0.7 |
| 95 | Cosmo | 37.5 | 0.4 | 5.0 |
| 96 | Mandy | 37.5 | 5.6 | 10.8 |
| 97 | Mortis | 37.4 | 1.5 | 1.8 |
| 98 | Dynamike | 36.8 | 2.7 | 9.2 |
| 99 | Damian | 36.3 | 0.2 | 0.9 |
| 100 | Grom | 36.2 | 0.7 | 12.1 |
| 101 | Barley | 35.9 | 0.5 | 11.5 |
| 102 | Sprout | 33.4 | 0.3 | 6.7 |
| 103 | Ollie | 32.8 | 0.0 | 0.6 |
| 104 | Willow | 32.8 | 1.1 | 0.8 |
| 105 | Ziggy | 29.6 | 0.1 | 4.3 |
| 106 | Tick | 29.2 | 1.4 | 1.9 |
| 107 | Jae-Yong | 28.7 | 0.0 | 0.4 |
| 108 | Gene | 27.1 | 0.1 | 0.0 |
Teams
Andere Overval-maps
10 actief