Ei armoa
Kaksintaistelut
Tutustu yksityiskohtaisiin Brawl Stars -analyyseihin kartalle Ei armoa, mukaan lukien voittoprosentit, valintaprosentit, parhaiten suoriutuvat brawlerit ja joukkuekokoonpanot miljoonista otteluista.
Vahvin brawler kartalla Ei armoa on Cosmo 67 %:n voittoprosentilla, kun taas Piper on suosituin valinta (39.8 %:n käyttöaste). Parhaiten suoriutuva joukkuekokoonpano on Byron, Pearl, Glowy 71.7 %:n voittoprosentilla. Tilastot perustuvat 384 920 Kaksintaistelut-pokaaliotteluun.
Voittoprosentit 384 920 pokaaliottelusta tällä kartalla.
Paras voittoprosentti
Yksittäin
| # | |||
|---|---|---|---|
| 1 | Cosmo | 67.0 | 2.2 |
| 2 | Pam | 66.9 | 5.4 |
| 3 | Lola | 65.9 | 2.7 |
| 4 | Glowy | 65.3 | 19.0 |
| 5 | Wendy | 63.6 | 16.6 |
| 6 | Amber | 62.7 | 6.7 |
| 7 | Ruffs | 61.6 | 1.9 |
| 8 | R-T | 61.3 | 5.6 |
| 9 | Vince | 61.2 | 0.5 |
| 10 | Jae-Yong | 60.8 | 1.4 |
| 11 | Finx | 60.0 | 2.5 |
| 12 | Pearl | 59.8 | 12.4 |
| 13 | Bonnie | 59.6 | 4.5 |
| 14 | Pierce | 59.1 | 14.8 |
| 15 | Moe | 59.0 | 3.3 |
| 16 | Gus | 58.8 | 31.2 |
| 17 | Draco | 58.6 | 1.2 |
| 18 | Meeple | 57.6 | 4.8 |
| 19 | Nani | 57.2 | 11.7 |
| 20 | Lumi | 57.0 | 2.0 |
| 21 | Najia | 57.0 | 5.1 |
| 22 | Sprout | 56.5 | 1.1 |
| 23 | Gene | 56.4 | 3.8 |
| 24 | Gigi | 56.4 | 1.6 |
| 25 | Bea | 55.2 | 13.2 |
| 26 | Gray | 55.2 | 4.9 |
| 27 | Max | 55.2 | 12.7 |
| 28 | Charlie | 55.1 | 5.0 |
| 29 | 8-Bit | 54.8 | 7.2 |
| 30 | Meg | 54.8 | 9.5 |
| 31 | Lou | 54.5 | 5.1 |
| 32 | Byron | 54.4 | 23.2 |
| 33 | Starr Nova | 54.3 | 5.5 |
| 34 | Bolt | 54.2 | 2.2 |
| 35 | Belle | 54.1 | 6.1 |
| 36 | Janet | 54.1 | 2.4 |
| 37 | Mina | 53.6 | 9.6 |
| 38 | Angelo | 53.3 | 2.6 |
| 39 | Chuck | 53.1 | 1.0 |
| 40 | Maisie | 52.7 | 4.5 |
| 41 | Mr. P | 52.4 | 0.9 |
| 42 | Rosa | 52.4 | 1.9 |
| 43 | Eve | 52.1 | 1.5 |
| 44 | Otis | 51.7 | 7.8 |
| 45 | Piper | 51.6 | 39.8 |
| 46 | Juju | 51.5 | 0.6 |
| 47 | Penny | 51.2 | 1.5 |
| 48 | Sam | 51.0 | 1.0 |
| 49 | Brock | 50.6 | 18.2 |
| 50 | Ziggy | 50.4 | 0.4 |
| 51 | Carl | 50.0 | 4.3 |
| 52 | Bo | 49.2 | 2.8 |
| 53 | Trunk | 49.2 | 0.5 |
| 54 | Nori | 48.7 | 7.9 |
| 55 | Kit | 48.6 | 10.1 |
| 56 | Colette | 47.2 | 11.7 |
| 57 | Damian | 47.1 | 1.2 |
| 58 | Kaze | 46.4 | 2.8 |
| 59 | Stu | 46.3 | 11.6 |
| 60 | Spike | 46.1 | 7.9 |
| 61 | Chester | 45.5 | 3.7 |
| 62 | Mico | 45.2 | 1.8 |
| 63 | Colt | 45.0 | 22.7 |
| 64 | Rico | 45.0 | 6.3 |
| 65 | Gale | 44.9 | 3.8 |
| 66 | Tara | 44.4 | 2.1 |
| 67 | Sirius | 44.0 | 3.0 |
| 68 | Jessie | 43.8 | 1.3 |
| 69 | Shade | 43.5 | 4.5 |
| 70 | Leon | 43.3 | 10.2 |
| 71 | Mandy | 42.6 | 4.7 |
| 72 | Darryl | 42.4 | 2.5 |
| 73 | Ash | 42.2 | 1.6 |
| 74 | Crow | 41.5 | 11.4 |
| 75 | Griff | 41.4 | 8.7 |
| 76 | Hank | 41.4 | 0.5 |
| 77 | Alli | 41.2 | 0.9 |
| 78 | El Primo | 41.2 | 3.6 |
| 79 | Melodie | 41.1 | 2.5 |
| 80 | Willow | 40.8 | 0.6 |
| 81 | Poco | 40.5 | 1.6 |
| 82 | Frank | 40.2 | 3.1 |
| 83 | Ollie | 40.1 | 1.1 |
| 84 | Shelly | 39.8 | 3.5 |
| 85 | Fang | 37.0 | 6.7 |
| 86 | Buster | 36.8 | 0.5 |
| 87 | Nita | 36.8 | 1.3 |
| 88 | Bull | 35.4 | 2.3 |
| 89 | Surge | 35.4 | 7.7 |
| 90 | Doug | 35.2 | 0.5 |
| 91 | Buzz | 34.6 | 3.8 |
| 92 | Sandy | 34.4 | 0.7 |
| 93 | Grom | 34.2 | 0.6 |
| 94 | Squeak | 34.1 | 2.0 |
| 95 | Barley | 33.5 | 0.7 |
| 96 | Bibi | 33.4 | 5.1 |
| 97 | Mortis | 32.1 | 7.4 |
| 98 | Lily | 31.8 | 3.7 |
| 99 | Tick | 31.5 | 1.5 |
| 100 | Clancy | 31.4 | 0.7 |
| 101 | Edgar | 31.1 | 22.4 |
| 102 | Cordelius | 30.0 | 2.7 |
| 103 | Dynamike | 29.7 | 2.0 |
| 104 | Emz | 29.6 | 3.9 |
| 105 | Larry & Lawrie | 28.8 | 1.1 |
| 106 | Kenji | 28.3 | 4.3 |
| 107 | Jacky | 26.8 | 0.4 |
| 108 | Berry | 24.8 | 1.3 |
Joukkueet
Muut Kaksintaistelut-kartat
7 aktiivista