Brawler's Rift
Rähinäareena
Tutustu yksityiskohtaisiin Brawl Stars -analyyseihin kartalle Brawler's Rift, mukaan lukien voittoprosentit, valintaprosentit, parhaiten suoriutuvat brawlerit ja joukkuekokoonpanot miljoonista otteluista.
Vahvin brawler kartalla Brawler's Rift on Stu 72.7 %:n voittoprosentilla, kun taas Edgar on suosituin valinta (54.5 %:n käyttöaste). Tilastot perustuvat 9 596 Rähinäareena-pokaaliotteluun.
Voittoprosentit 9 596 pokaaliottelusta tällä kartalla.
Paras voittoprosentti
Yksittäin
| # | ||||
|---|---|---|---|---|
| 1 | Stu | 72.7 | 3.7 | 12.4 |
| 2 | Amber | 66.1 | 25.8 | 39.3 |
| 3 | El Primo | 64.0 | 26.2 | 21.1 |
| 4 | Gray | 62.6 | 3.3 | 17.3 |
| 5 | Gus | 62.5 | 6.8 | 7.7 |
| 6 | Byron | 61.3 | 10.8 | 4.8 |
| 7 | Lola | 61.1 | 1.7 | 31.5 |
| 8 | Starr Nova | 59.2 | 3.3 | 21.0 |
| 9 | Kit | 58.9 | 4.4 | 6.3 |
| 10 | Larry & Lawrie | 58.8 | 1.1 | 22.5 |
| 11 | Piper | 57.4 | 17.9 | 24.6 |
| 12 | Mina | 57.0 | 2.2 | 14.5 |
| 13 | Janet | 56.9 | 1.7 | 25.1 |
| 14 | Wendy | 56.6 | 6.2 | 0.3 |
| 15 | Meg | 56.3 | 2.8 | 7.0 |
| 16 | Shade | 55.9 | 22.5 | 10.8 |
| 17 | 8-Bit | 55.2 | 29.4 | 38.9 |
| 18 | Mr. P | 54.5 | 1.6 | 12.3 |
| 19 | Buzz | 53.8 | 4.1 | 4.3 |
| 20 | Poco | 53.5 | 25.2 | 13.3 |
| 21 | Surge | 53.2 | 9.5 | 14.2 |
| 22 | Mandy | 51.9 | 6.3 | 17.1 |
| 23 | Leon | 51.4 | 2.3 | 15.6 |
| 24 | Tick | 50.6 | 15.6 | 17.8 |
| 25 | Lily | 50.5 | 3.5 | 6.3 |
| 26 | Rico | 50.5 | 9.1 | 23.7 |
| 27 | Kaze | 50.4 | 1.3 | 9.8 |
| 28 | Melodie | 50.0 | 1.6 | 22.8 |
| 29 | Spike | 50.0 | 5.3 | 13.9 |
| 30 | Nita | 49.7 | 8.7 | 30.6 |
| 31 | Bo | 49.5 | 4.9 | 16.2 |
| 32 | Dynamike | 49.3 | 8.8 | 18.9 |
| 33 | Kenji | 49.3 | 3.7 | 8.3 |
| 34 | Berry | 49.1 | 6.4 | 18.4 |
| 35 | Brock | 49.0 | 23.2 | 19.7 |
| 36 | Tara | 47.6 | 2.3 | 8.9 |
| 37 | Pierce | 47.0 | 4.8 | 15.6 |
| 38 | Colette | 46.7 | 6.2 | 19.1 |
| 39 | Darryl | 46.5 | 1.8 | 7.6 |
| 40 | Penny | 46.5 | 15.6 | 27.5 |
| 41 | Emz | 46.4 | 32.9 | 10.2 |
| 42 | Bibi | 46.1 | 13.6 | 18.9 |
| 43 | Griff | 45.8 | 16.1 | 14.5 |
| 44 | Bull | 45.5 | 10.5 | 11.6 |
| 45 | Glowy | 45.4 | 1.5 | 2.1 |
| 46 | Chester | 45.3 | 2.6 | 7.9 |
| 47 | Squeak | 45.1 | 2.4 | 10.6 |
| 48 | Carl | 44.6 | 4.3 | 16.2 |
| 49 | Mortis | 44.6 | 10.1 | 3.1 |
| 50 | Ash | 44.2 | 1.7 | 16.6 |
| 51 | Jessie | 43.9 | 18.7 | 25.7 |
| 52 | Edgar | 43.8 | 54.5 | 12.4 |
| 53 | Pam | 43.6 | 1.9 | 7.3 |
| 54 | Gigi | 43.3 | 2.1 | 12.8 |
| 55 | Nani | 43.1 | 1.6 | 13.7 |
| 56 | Max | 43.0 | 1.2 | 8.8 |
| 57 | Maisie | 42.9 | 1.2 | 14.3 |
| 58 | Crow | 42.8 | 5.2 | 7.6 |
| 59 | Cordelius | 42.3 | 1.5 | 5.6 |
| 60 | Barley | 41.5 | 4.6 | 14.8 |
| 61 | Colt | 41.1 | 14.4 | 11.8 |
| 62 | Frank | 40.5 | 3.7 | 17.1 |
| 63 | Grom | 40.5 | 1.7 | 10.4 |
| 64 | Bolt | 40.3 | 2.7 | 1.9 |
| 65 | Nori | 40.3 | 4.1 | 4.6 |
| 66 | Chuck | 40.2 | 3.2 | 11.9 |
| 67 | Jacky | 40.0 | 1.4 | 3.7 |
| 68 | Lumi | 40.0 | 3.9 | 14.9 |
| 69 | Clancy | 39.2 | 2.4 | 5.7 |
| 70 | Bea | 39.1 | 1.4 | 2.9 |
| 71 | Shelly | 36.9 | 3.4 | 4.6 |
| 72 | Damian | 36.8 | 2.8 | 2.3 |
| 73 | Fang | 35.6 | 2.3 | 3.7 |
| 74 | Sirius | 34.3 | 1.5 | 14.7 |
| 75 | Doug | 32.2 | 2.2 | 5.6 |
| 76 | Rosa | 25.3 | 1.5 | 3.4 |